O nás

Pečujeme o zdraví vaše a vašich nejbližších již od roku 1998. Naším cílem je poskytovat co nejkvalitnější zdravotní služby v přirozeném prostředí pacientů. Ošetření provádí vysoce kvalifikované a registrované zdravotní sestry.

Mezi naše hlavní poskytované služby patří aplikace injekcí, podávání infuzí, aplikace inzulinu, ošetření ran, měření tlaku, rehabilitační péče či edukace rodinných příslušníků a mnoho dalšího. Zaměřujeme se na území okresu Rychnov nad Kněžnou.

Výhodou domácí péče je to, že pobyt v domácím prostředí má pozitivní vliv na psychiku klienta a navíc je v tomto prostředí pouze minimální riziko tzv. nemocničních infekcí. Pacient může být v průběhu léčby v nepřetržitém kontaktu se svými blízkými a v prostředí, které zná a kde se cítí dobře.

Ošetření provádíme na základě doporučení praktického lékaře, lékaře v nemocnici nebo odborného lékaře. Veškeré služby jsou plně hrazeny zdravotní pojišťovnou pacienta.

Domácí péči poskytujeme 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.
Volejte NONSTOP na telefon 739 305 572 nebo 604 101 165.


Vzdělávání našich pracovníků

Námi nabízenou domácí zdravotní péči zajišťují zkušené zdravotní sestry, které mají registraci Ministerstva zdravotnictví ČR. Ta je opravňuje pracovat bez odborného dohledu.

Prostřednictvím odborných seminářů a kurzů si naše zdravotní sestry své znalosti a dovednosti neustále rozšiřují. Vzdělání zpravidla bývá doručováno Českou asociací sester, Národním centrem ošetřovatelství a nelékařských zdravotních oborů Brno nebo dalšími vzdělávacími institucemi. Mimo jiné také klademe důraz na sledování nejmodernějších trendů v oboru.  

Všechny naše sestry mají zkušenosti s péčí o pacienty v domácím prostředí.

  • sestry jsou pro práci v terénu vybaveny brašnami s obvazovým materiálem, materiálem určeným pro výměnu katétrů a dalšími nástroji, jako je tonometr, fonendoskop, glukometr, pulzní oxymetr nebo pomůcky pro resuscitaci
  • sestry se k pacientům dopravují osobními automobily, takže jsou schopné zajet za vámi téměř kamkoli
  • každá sestra má u sebe stále mobilní telefon, je tedy vždy k zastižení

Sestry jsou vám k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Kontaktní údaje
Mírové náměstí 88, Týniště nad Orlicí, 517 21
739 305 572
604 101 165


Novinky a zajímavé články ZDE
Praktický lékař
Týniště nad Orlicí
MUDr. Martin Řezáč
Zpět nahoru